Кабінет Міністрів
України запровадив «нульовий курс» підготовки до навчання в закладах вищої
освіти.
Про це повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий. За словами міністра, ідеться про запровадження підготовчої програми тривалістю від трьох до шести місяців. Ця програма має допомогти вступникам надолужити прогалини в знаннях, підготуватися до НМТ та визначитися з університетом.
Немає коментарів:
Дописати коментар